Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Ponad 75 tys. dol. – o tyle różnią się roczne zarobki mieszkańców krajów

Ponad 75 tys. dol. – o tyle różnią się roczne zarobki mieszkańców krajów – Ponad 75 tys. dol. – o tyle różnią się roczne zarobki mieszkańców krajów o najwyższych i najniższych wynagrodzeniach na świecie. Najwyższymi zarobkami na świecie mogli poszczycić się mieszkańcy Szwajcarii.
 Ich roczne wynagrodzenia sięgały przeciętnie 75,6 tys. dol. Na samym końcu rankingu zarobków plasuje się Kuba. Średnie roczne wynagrodzenie wynosi tu 300,6 dol. i jest prawie 251 razy niższe, niż w bogatej Szwajcarii.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…

Więcej faktów

Triceratopsy miały dzioby podobne do papuzich, kształtem przypominające – Triceratopsy miały dzioby podobne do papuzich, kształtem przypominające też pyski współcześnie żyjących nosorożców czarnych. Papugi żywią się owocami i orzechami, a nosorożce dzięki dziobowatym pyskom mogą łatwiej zrywać liście z drzew niż skubać trawę. Zatem prawdopodobnie triceratopsy również żerowały na orzechach, owocach i liściach drzew, a nie pasły się trawą.
Korytozaur miał grzebień, w którym znajdowały się drogi nosowe. Gdy zasysał – Korytozaur miał grzebień, w którym znajdowały się drogi nosowe. Gdy zasysał powietrze, przeraźliwie trąbił.