Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

wszystkoousa

Zamieszcza fakty od: 22 października 2015 - 13:40
Ostatnio: 9 lipca 2018 - 17:30
  • Faktów na głównej: 30 z 40
  • Punktów za fakty: 562
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: -1
 
Każdego roku wykreślał 10% zysków z myślą, że duża część z nich została zjedzona przez szczury, lub zniszczona przez wilgoć.
To gra wymyślona 2000 lat przed naszą erą przez Olmeków. Polegała na wbiciu przez obręcz 4 kilogramowej piłki używając wyłącznie łokci, kolan i bioder.
poczekalnia
W USA można się spotkać z tak zwanymi "Pogrzebami tematycznymi", gdzie zakonserwowane ciała stanowią główną atrakcje scenografii.
Została założona już w 1854 roku przez Leopolda Moczygembe.
poczekalnia
Ciekawostki o Halloween w Meksyku.
W 1952 roku został opublikowany z nim wywiad, Sutton przez 40 lat napadał na banki i zrabował z nich łącznie 2 miliony dolarów. Na pytanie dlaczego to robił odpowiedział: „Bo tam były pieniądze”
Amerykanka polskiego pochodzenia do dziś jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji morderczyń w Chicago.
zarchiwizowany
Grę stworzyli emigranci bazujący na konkurencjach znanych z Anglii takich jak krykiet oraz Rounders, ale profesor Norman Davis twierdzi, że do powstania tego sportu przyczynili się również Polacy, którzy w USA rozgrywali mecze w Palanta.
Przez wiele lat sportem narodowym w USA był Baseball, jednak został on trwale wyparty przez Futbol Amerykański. Roczne dochody z reklam i gadżetów związane z tym sportem to ponad 10 miliardów dolarów.
Amisze to sekta w USA, która nadal żyje tak jak w czasach XIX wieku, czyli bez prądu, autobusów, czy choćby rowerów.