Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

W styczniu 2017 roku w Meksyku mają się odbyć pierwsze piłkarskie mistrzostwa

W styczniu 2017 roku w Meksyku mają się odbyć pierwsze piłkarskie mistrzostwa świata legend - zawodników w wieku 35-45 lat, którzy zakończyli już kariery. Część dochodu z turnieju z udziałem 12 drużyn będzie przeznaczona na cele charytatywne.

Projekt zaprezentowano w Berlinie. Mecze rozgrywane byłyby według formuły dwa razy 30 minut. Zmiany miałyby być nieograniczone. Więcej szczegółów ma zostać podanych w styczniu 2016 roku.

Z Europy mają wystąpić zespoły: Francji, Hiszpanii, Włoch, Anglii, Niemiec i Holandii, zaś z Ameryki: Brazylii, Argentyny, Meksyku i USA. Pozostałe drużyny zaproszone do mistrzostw to Japonia i RPA.

Fani mieliby okazję ponownie zobaczyć na boisku zawodników, którzy jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu czarowali nas swoją grą, a wśród nich m.in.: Zinedine Zidane, Luis Figo, Michael Ballack, Roberto Carlos, David Beckham, Raul Gonzalez Blanco, Alessandro del Piero i wielu innych.

W przypadku organizacyjnego i sportowego sukcesu turnieju z udziałem byłych gwiazd światowego futbolu mistrzostwa mają być rozgrywane w cyklu dwuletnim.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…