Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Rekordy nie do pobicia

Jednym z rekordów, który z pewnością będzie niesamowicie ciężki do pobicia jest rekord Roberta Lewandowskiego. 22 września 2015 w ligowym meczu Bayernu z Wolfsburgiem zakończonym wynikiem 5:1, Robert Lewandowski wszedł na boisko na początku drugiej połowy i w ciągu zaledwie 9. minut strzelił pięć bramek (w 51', 52', 55', 57' i 60' minucie meczu). Polski napastnik pobił przy tym szereg rekordów, które zostały następnie zapisane w Księdze rekordów Guinnessa. Był to najszybszy hat-trick w historii Bundesligi oraz najszybciej strzelone cztery i pięć bramek (łącznie 539 sekund). Lewandowski także okazał się pierwszym piłkarzem, który osiągnął taką liczbę goli rozpoczynając mecz na ławce rezerwowych.