Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

"To jest potwór. NAJGORSZY ze zwyroli. Chcecie wiedzieć, czemu nikt

"To jest potwór. NAJGORSZY ze zwyroli. Chcecie wiedzieć, czemu nikt przeciwko niemu nie wystąpi? Bo kieruje całą serią HITOWYCH SERIALI, które za ciężki hajs emituje Nick. Pomnóżcie sobie dziesiątki milionów dolarów przez wiele lat i mnóstwo programów (żeby nie wspomnieć o tantiemach, jakie dostaje z tytułu merchandisingu). Viacom–Nick za każdym razem każą mu się na chwilę uspokoić, a potem opłacają tych jego zasranych prawników.

A rodzice? Żadna mama ani żaden tata, którzy zaraz po urodzeniu wepchnęli dzieciaka w showbiznes, też mu nie podskoczą — inaczej ryzykowaliby zawodowe samobójstwo i stratę dochodów (tak samo jak przyszłych honorariów i kariery w ogóle). I nieważne, jak bardzo roz***ie to dzieciakom psychikę, zwłaszcza jak w jednej rodzinie jest takich WIĘCEJ NIŻ JEDNO. A agenci samych dzieciaków też są w tym umoczeni. Spytajcie rodzinę [Britney] Spears. Z kont Viacomu reguluje się SPORO ugód sądowych."

Wpis umieszczony na portalu Crazy Days and Nights przez użytkownika o nicku Himmmm, pod którym prawdopodobnie ukrywał się aktor Robert Downey Jr., w odniesieniu do oskarżeń o akty pedofilii narosłych wokół Dana Schneidera. Schneider to jeden z najbardziej liczących się producentów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych, odpowiedzialny za szereg niezwykle zyskownych programów dla Nickelodeonu, którego właścicielem jest koncern Viacom. W ostatnich miesiącach ta młodzieżowa stacja musiała już zmierzyć się z seksualnym skandalem: o wieloletnie molestowanie współpracownic oskarżony został Chris Savino, twórca bijącej rekordy popularności kreskówki "Harmidom", wcześniej związany m.in. z Disney Channel i Cartoon Network.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…