Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

SsangYong Motor Company jest trzecim największym producentem...

SsangYong Motor Company jest trzecim największym producentem... – SsangYong Motor Company jest trzecim największym producentem samochodowym w Korei Południowej.
 W 1998 roku SsangYong został wykupiony przez Daewoo i przez pewien czas auta były sprzedawane pod tą marką, jednak w 2000 roku SsangYong wznowił działalność jako niezależny producent samochodów.
Od roku 2011 właścicielem marki jest mocny indyjski koncern Mahindra & Mahindra Ltd.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…

Więcej faktów

W amerykańskim stanie Ohio znajduje się niezwykła starożytna budowla zwana Kopcem Węża. Struktura ma ponad 400 metrów długości i została wykonana z głazów, które następnie przykryto ziemią. Przeznaczenie oraz pochodzenie tajemniczego Kopca do dziś pozostaje niewyjaśnione. Naukowcy najczęściej autorstwo budowli przypisują Indianom z kultury Adena, zamieszkującym te tereny w latach 1000-200 p.n.e. Okazuje się jednak, że Kopiec Węża ma zaskakujące powiązania astronomiczne - został zorientowany w kierunku Słońca w czasie przesilenia letniego i zimowego oraz względem układu gwiazd z gwiazdozbioru Smoka z 3000 r.p.n.e. Budowla została stworzona w taki sposób, że dobrze widać ją jedynie z nieba.