Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Chińczycy - ściśle mówiąc, bogaci Chińczycy - mogą przejechać ponad 2000...

Chińczycy - ściśle mówiąc, bogaci Chińczycy - mogą przejechać ponad 2000... – Chińczycy - ściśle mówiąc, bogaci Chińczycy - mogą przejechać ponad 2000 km z Pekinu do Shenzhen samochodem elektrycznym, nie tracąc w ogóle czasu na ładowanie baterii.

Gdy bateria jest na wyczerpaniu, nie ładuje się jej, tylko w całości wymienia na specjalnym stanowisku, co trwa maksymalnie
 5 minut. Wyczerpana bateria jest oczywiście ładowana i wykorzystywana ponownie - ale już w innym samochodzie. Chiński producent aut Nio zbudował całą sieć stacji, w których naładowane do pełna baterie oczekują na kierowców. Jak na razie obejmuje ona 3-4 tys. kilometrów chińskich autostrad.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…

Więcej faktów

Zimą 1209 r. w ramach krucjaty przeciw albigensom, Szymon z Montfort wraz – Zimą 1209 r. w ramach krucjaty przeciw albigensom, Szymon z Montfort wraz ze swoją armią zdobył twierdzę Puisserguier. Żołnierzy broniących twierdzy zabito, a dwóch rycerzy, którzy nimi dowodzili, zabrano do Minerve, gdzie ich obnażono, wyłupiono im oczy, odcięto nosy, uszy i górne wargi. Następnie zostali wyrzuceni w tym stanie z miasteczka. Jeden zmarł z zimna, drugim zaopiekował się pewien biedak.