Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Sędzia asystent Octavian Sovre prosi o autograf Erlinga Haalanda z Borussii...

Sędzia asystent Octavian Sovre prosi o autograf Erlinga Haalanda
 z Borussii Dortmund, 6 kwietnia 2021 roku.

Po meczu rozegranym pomiędzy Manchesterem City a Borussią Dortmund dość dużo różnych i niekoniecznie przyjemnych reakcji wywołało zdjęcie sędziego asystenta, Octaviana Șovre, który poprosił Erlinga Brauta Haalanda o autograf na... żółtej i czerwonej kartce.
Jak dowiedzieli się rumuńscy dziennikarze, arbiter nie jest łowcą autografów i nie sympatyzuje z niemiecką drużyną (która notabene przegrała mecz). Podpis Haalanda nie będzie służył jemu samemu.

Rumuński sędzia już od kilku lat wszelkie pamiątki zebrane podczas międzynarodowych spotkań bądź uzyskane dzięki prośbom skierowanym do gwiazd piłki nożnej przekazuje fundacji S.O.S. Autism Bihor, pomagającej dzieciom oraz dorosłym ze spektrum autyzmu z jego rodzinnej Oradei.

Ponieważ fundacja otrzymuje bardzo skromne wsparcie od państwa, licytowane później dary od międzynarodowego sędziego są ogromnym wsparciem w leczeniu i rehabilitacji ciężko chorych pacjentów.
 W poprzednich latach konto organizacji zasiliła między innymi licytacja koszulki meczowej, którą dzięki prośbie Șovrego przekazał Gheorghe Hagi.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…