Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Rosjanin pozwał Apple. Twierdzi, że iPhone uczynił go gejem. O sprawie

Rosjanin pozwał Apple. Twierdzi, że iPhone uczynił go gejem.

O sprawie poinformował rosyjski serwis Govorit Moskva. Dziennikarze otrzymali bowiem kopię dokumentu, zawierającego zawiadomienie sądowe. Wedle przedstawionej deklaracji, w 2017 Rosjanin miał pobrać z AppStore aplikację umożliwiającą płatność za pomocą kryptowalut.

Wówczas Rosjanin zebrał w swoim portfelu 69... GayCoinów. I wtedy się zaczęło. Kryptowaluty dotarły do niego anonimowym przelewem. Posiadała jednak dopisek w języku angielskim "nie oceniaj, dopóki nie spróbujesz". Rosjanin stwierdził więc, że musi spróbować związku z mężczyzną.

Ta myśl tak bardzo utknęła w jego głowie, że po dwóch miesiącach "był w jednopłciowym związku, z którego nie mógł się uwolnić". Rosjanin twierdził, że z tego powodu pojawiły się same problemy w jego życiu. Co zrobił zatem? Oskarżył Apple, o manipulowanie nim. Stwierdził, że to przez korporację został homoseksualistą.

Od firmy założonej przez (między innymi) Steve'a Jobsa zażądał 1 miliona rubli. Twierdzi, że należą mu się pieniądze w formie odszkodowania.

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…