Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Jak podał w piątek portal Wiorstka, zaledwie czterech przywódców zagranicznych...

Jak podał w piątek portal Wiorstka, zaledwie czterech przywódców zagranicznych złożyło telefonicznie życzenia Putinowi z okazji jego 70. urodzin, a pięciu wystosowało telegramy. To najniższa liczba życzeń dla tego bandyty w ostatnich kilku latach.
Niezależny portal powołuje się na informację na stronie internetowej Kremla, gdzie podano, że życzenia telefonicznie złożyli Putinowi przywódcy: Kirgistanu, Kuby, Republiki Południowej Afryki i Turcji. Telegramy z życzeniami przysłali liderzy: Armenii, Białorusi, Korei Północnej, Nikaragui i Tadżykistanu. Wiorstka podaje, że zwykle życzenia złożone Putinowi z okazji jego urodzin przez przywódców zagranicznych Kreml publikuje 7 października do popołudnia.

Jeszcze w 2012 r. życzenia kierowali do rosyjskiego degenerata politycy praktycznie z całego świata — zauważa Wiorstka. Przypomina, że w 2021 roku Kreml wymienił nazwiska 11 przywódców, którzy z okazji urodzin Putina składali mu życzenia telefonicznie i dziewięciu, którzy skierowali okolicznościowe telegramy. Byli to m.in. prezydenci bądź szefowie rządów: Chin, Izraela, Japonii i Serbii.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…