Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Jedna z aktualizacji do Wiedźmina 3 przyniosła ciekawe rozwiązanie pewnego

Jedna z aktualizacji do Wiedźmina 3 przyniosła ciekawe rozwiązanie pewnego błędu, który gracze wykorzystywali na swoją korzyść. Aby zarobić sporo koron jeszcze na samym początku zabawy, wystarczyło zabijać krowy w Białym Sadzie, a następnie sprzedawać zebrane skóry u okolicznego kupca. Kolejnym krokiem była szybka medytacja, po której krowy „odradzały się”, jak gdyby nigdy nic. Proces można było powtarzać do woli.

Szybki zarobek po aktualizacji gry nie jest już taki prosty. Po zabiciu krów i medytacji Geralt musi być zwarty i gotowy, ponieważ z oddali nadciągnie Czart - przerażający, wielki demon, który po przybyciu natychmiast atakuje mordercę bydła.

Niewykluczone, że uda ci się pokonać Czarta, jednak problem polega na tym, że zaraz pojawi się kolejny, a następnie kolejny i kolejny... aż w nieskończoność. Piekielni obrońcy krów są naprawdę nieustępliwi i wygląda na to, że ich armia nie może się wyczerpać.

Co ciekawe, Geralt może po prostu uciec od Czarta w stronę wioski, napuszczając go na bogu ducha winnych mieszkańców i tym sposobem testując ich zdolność do odparcia ataku monstrum. Nie tak jednak postępuje prawdziwy wiedźmin, prawda?
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…