Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

W czwartek (11.05.2023 r.) do internetu trafiło nagranie, na którym suspendowany...

W czwartek (11.05.2023 r.) do internetu trafiło nagranie, na którym suspendowany schizmatyk Michał Woźnicki wypowiada się o wyglądzie poznanianek. - Poznanianki to się tak ubierają, że nie idzie na to patrzeć - mówi. Jak stwierdził, jadąc pociągiem na trasie Ostrów - Poznań widział tylko "dwie niewiasty w spódniczce, a reszta to jak te klacze. Jak z tyłu patrzysz, to jakbyś w stadninie koni był". - Na ulice jak wyjdą, to męskie oko jak na to patrzy, to jakbyś chwasta na ulicy zobaczył to więcej ucieszy niż takie widoki. To jest po prostu przerażające - skwitował.

Jak zauważył Woźnicki, strój jest z zewnątrz. Pytanie, co jest w duszy. - No schłopiały baby. [...] Chlubnym przykładem są niewiasty, które przychodziły na Wroniecką i teraz tu do Baranowa. [...] Czasem trzeba młotkiem do głowy tłuc, że pani w tym niedobrze. [...] Ulica rzeczywiście dzisiaj wygląda jak zachwaszczone pole. Od strony ubioru, języka - kontynuował.

Woźnicki zdradził też, że był ostatnio na poczcie. - Widziałem pisemko "Wysokie obcasy". Po co kobieta zakłada wysoki obcas? Nie po to, żeby się dobrze czuć. Dobrze czuje się wtedy, kiedy się wywyższa - stwierdził. Dostało się też stylistom mody. - Większość stylistów mód to są homoseksualiści. Oni się na kobietach mszczą w taki sposób, że jak układają modę to tak, żeby kobiety oszpecić - zapewniał.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…