Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#sport

Robert Lewandowski obecnie postrzegany jest jako najlepszy piłkarz w historii Polski oraz jeden z najlepszych w historii futbolu. Mało kto jednak pamięta o tym, że był taki czas w karierze piłkarza, gdy Polak miał wielkie problemy ze skutecznością, a kibice (zarówno niemieccy jak i polscy) drwili z jego gry. W Niemczech powstawały skecze wyśmiewające marnowane "setki" przez napastnika, a w Polsce, podczas meczów w reprezentacji, kibice Lewandowskiego wygwizdywali.
Wykonanie rzutu wolnego w koszykówce rzucając piłkę od dołu ("na babcię") jest statystycznie najskuteczniejszy i w zupełności dopuszczalny przez przepisy, ale zawodnicy niechętnie go stosują, bojąc się wyśmiewania za styl rzutu.
poczekalnia
W półfinale Mistrzostw Europy polska kadra jeszcze w drugiej kwarcie prowadziła ze Słowenią 19 punktami. W trzeciej kwarcie sytuacja diametralnie się zmieniła. Na koniec tej kwarty prowadziliśmy już jedynie jednym punktem. I kiedy nawet komentatorzy zaczynali powątpiewać w nasze zwycięstwo, polscy sportowcy odnaleźli w sobie siłę na to, by ponownie nawiązać równorzędną walkę. Ostatecznie, po niesamowicie emocjonalnym meczu, Polska zwyciężyła nad dotychczasowymi Mistrzami Europy 90:87 i awansowała do półfinału turnieju. Tym samym Polska, po 55 latach przerwy, znów ma szansę na to, by wywieźć medal z tej imprezy.