Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

rexar123499

Zamieszcza fakty od: 16 maja 2013 - 21:45
Ostatnio: 24 sierpnia 2013 - 13:37
O sobie:

Znajdziecie tutaj ciekawostki na różne tematy, ale w szczególności o wojskowości i o niedocenianych i niesłusznie nieznanych żołnierzach :)

  • Faktów na głównej: 13 z 19
  • Punktów za fakty: 906
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 1
 
zarchiwizowany
Taniec płonącej dupy-
popularna – Taniec płonącej dupy-
popularna zabawa praktykowana w wojsku polegająca na tym, że podpity żołnierz staje na stole, ściąga spodni razem z bielizną i między pośladki wkłada 2 metrowy kawałek papieru, który następnie jest podpalany. Wygrywa ten, który później(czyli jak ogień będzie bliżej tyłka)oderwie papier od siebie.
Kiedy badania dowiodły, że lek – Kiedy badania dowiodły, że lek flekainid ma działanie przeciwzawałowe, zaczęto go stosować u pacjentów na całym świecie. Jednak niezależna grupa lekarzy przebadała substancję i wyniki były szokujące! Lek owszem pomagał zapobiegać zawałom, ale tylko u osób, które nigdy wcześniej go nie doświadczyły. Kiedy lek jest stosowany u osób po zawale, substancje powodują pogorszenie stanu naczyń wieńcowych, a przez to wzrasta ryzyko kolejnego zawału. 
Przy tak szeroko rozpowszechnionym stosowaniu preparatu jesteśmy zmuszeni założyć, że na całym świecie zmarło na skutek terapii tym lekiem więcej pacjentów niż Amerykanów podczas całej wojny w Wietnamie- twierdzi ekspert medyczny Thomas Moore.
Darlene Mayes (73 l.) po emeryturze – Darlene Mayes (73 l.) po emeryturze znalazła sobie oryginalne zajęcie. Otóż gdy została schwytana przez
policję w 2012 roku okazało się, że zaopatrywała
w narkotyki dilerów w 4 stanach USA.
Www.slaveryfootprint.org
Na tej – www.slaveryfootprint.org
Na tej stronie każdy z nas po wykonaniu prostego testu w którym pytani jesteśmy m.in o ilość ubrań i kosmetyków możemy sprawdzić, ilu niewolników pracuje na świecie na nasze wygody. Strona ta powstała po to, aby ludzie dostrzegli, że nawet w XXI wieku istnieje niewolnictwo, pomimo tego, że zniósł je już Abraham Lincoln. Testowi poddali się polscy celebryci dla gazety Świat Wiedzy. Przykładowo: wynik piosenkarki Ani Wyszkoni to 67 niewolników. Tylu ludzi jest wykorzystywanych do niewolniczej pracy, aby wiodła wygodne życie.