Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

serek2731

Zamieszcza fakty od: 12 lutego 2015 - 22:18
Ostatnio: 6 lipca 2020 - 17:13
  • Faktów na głównej: 42 z 89
  • Punktów za fakty: 2721
  • Komentarzy: 13
  • Punktów za komentarze: 6
 
zarchiwizowany
74 kata temu, 9 marca 1943 roku, Adolf Hitler całkowicie zalegalizował aborcję dla Polskich kobiet. W samych Niemczech pozwalano przeprowadzać aborcję tylko upośledzonych dzieci , gdyż uważano takie za ,,pasożyty”. Samych Polaków – czyli Słowian – również uważano za ,,pasożyty” , oraz ,,podludzi”, a zezwolenie na nieograniczoną aborcję miało przyśpieszyć wytępienie tej ,,niższej rasy”. Adolf Hitler podsumował to tak:

,,Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.
zarchiwizowany
Od jakiegoś czasu można się spotkać z opinią że Hitler był wierzącym katolikiem, zaprzecza jednak temu większość książek historycznych. Jego sekretarka powiedziała ,,Hitler nie był przywiązany do Kościoła. Uważał religię chrześcijańską za przeżytek, obłudny wynalazek służący do uzależniania ludzi. Jego religią były prawa natury", stwierdzał też że ,,Wiarę w Boga powinno się tracić tak jak pierwsze zęby", nazwał  Jezusa ,,Synem żydowskiej prostytutki i rzymskiego legionisty", powiedział również że ,,doszczętnie wykorzeni chrześcijaństwo aż do ostatniej jego nitki z Niemiec" Nienawidził też Kościoła Katolickiego, powiedział ,,Teraz my jesteśmy najsilniejsi i dlatego usuniemy jednych i drugich, zarówno Kościół, jak i masonerię". Planował również ,,Uśmiercenie Piusa XII wraz z całym Watykanem" poprzez wkroczenie do Watykanu SS.