Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

proeko

Zamieszcza fakty od: 10 października 2015 - 18:25
Ostatnio: 31 stycznia 2022 - 21:21
  • Faktów na głównej: 59 z 92
  • Punktów za fakty: 1396
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
zarchiwizowany
Co oznacza termin lockdown? Czym różni się lockdown miękki od lockdownu twardego? Jakie skutki dla gospodarki przyniosły ograniczenia w świadczeniu usług i zamknięcie pewnych branż w czasie pandemii?
zarchiwizowany
Czy ilość pieniądza może być stała? Jak funkcjonowałby nieinflacyjny pieniądz, którego ilości nie można byłoby zwiększać?
poczekalnia
Czy warto brać aktywny udział w BO i kto może to robić? Jak na tym korzysta obywatel?
Pamiętacie początki Internetu? Pojawienie się pierwszych stron internetowych, przeglądarek, emotikonek i aplikacji mobilnych? Co sprawiło, że Internet stał się bardziej dostępny?
Czy zagraża nam możliwość, że jedna firma będzie kontrolować całą branżę w danym kraju? Czy możliwe jest istnienie firmy, która niczym modelowe państwo socjalistyczne, przejmie całą krajową produkcję wszystkiego?
poczekalnia
Czym są sankcje ekonomiczne, kto je nakłada oraz w jakim celu? Jakie są rodzaje sankcji ekonomicznych? Jakie są największe współczesne programy sankcji ekonomicznych na świecie?
poczekalnia
Jak stopy procentowe mogą być ujemne? Czy to w ogóle jest możliwe? Czy gospodarstwa domowe mogą powiększać swój majątek, inwestując oszczędności?
Prasa i portale informacyjne od jakiegoś czasu znacznie częściej piszą o zjawisku, które nie jest nowiną dla obserwatorów życia gospodarczego. Dzisiejszym gorącym tematem jest inflacja w Europie.
zarchiwizowany
Jakie są cele "Fit for 55"? Jakie mogą być skutki jego wprowadzenia? Szeroko zakrojony program unijny nazwany Europejskim Zielonym Ładem