Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

wszystkoousa

Zamieszcza fakty od: 22 października 2015 - 13:40
Ostatnio: 13 lipca 2019 - 16:45
  • Faktów na głównej: 30 z 41
  • Punktów za fakty: 575
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: -1
 
W roku 1992, czyli na 10 lat przed wyeliminowaniem choroby zdiagnozowano 2237 zachorowań. Do początku lipca tego roku zdiagnozowano już ponad 1000 zachorowań.
Każdego roku wykreślał 10% zysków z myślą, że duża część z nich została zjedzona przez szczury, lub zniszczona przez wilgoć.
To gra wymyślona 2000 lat przed naszą erą przez Olmeków. Polegała na wbiciu przez obręcz 4 kilogramowej piłki używając wyłącznie łokci, kolan i bioder.
W 1952 roku został opublikowany z nim wywiad, Sutton przez 40 lat napadał na banki i zrabował z nich łącznie 2 miliony dolarów. Na pytanie dlaczego to robił odpowiedział: „Bo tam były pieniądze”
Amerykanka polskiego pochodzenia do dziś jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji morderczyń w Chicago.
zarchiwizowany
Grę stworzyli emigranci bazujący na konkurencjach znanych z Anglii takich jak krykiet oraz Rounders, ale profesor Norman Davis twierdzi, że do powstania tego sportu przyczynili się również Polacy, którzy w USA rozgrywali mecze w Palanta.
Przez wiele lat sportem narodowym w USA był Baseball, jednak został on trwale wyparty przez Futbol Amerykański. Roczne dochody z reklam i gadżetów związane z tym sportem to ponad 10 miliardów dolarów.
Amisze to sekta w USA, która nadal żyje tak jak w czasach XIX wieku, czyli bez prądu, autobusów, czy choćby rowerów.
W 2001 roku wygrał Brytyjską wersję "Milionerów". Pomagała mu wówczas jego żona siedząca na widowni oraz kolega, którzy kaszleli przy prawidłowej odpowiedzi, którą wyczytał.
Jeżeli chcesz zostać obywatelem USA warto wziąć ślub, gdyż wtedy wystarczy nam 3 lata mieszkania w kraju zamiast 5.