Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

wszystkoousa

Zamieszcza fakty od: 22 października 2015 - 13:40
Ostatnio: 24 listopada 2019 - 11:42
  • Faktów na głównej: 37 z 51
  • Punktów za fakty: 665
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: -1
 
Pierwszy hamburger był znacznie inny niż znane nam obecnie. To w Louis Lunch została zaserwowana „kanapka hamburgerowa” dla zabieganego mężczyzny który chciał zjeść steka na wynos.
W 1985 roku Pepsi znacząco wygrywała w sprzedaży z Coca-Colą, przez co ta druga postanowiła wprowadzić zupełnie nową recepturą, co skończyło się ogromną klęską.
Pierwsza z nich nazywała się: "Informację proszę". Słuchacze wysyłali wówczas pytania do stacji radiowej, gdzie eksperci próbowali na nie odpowiedzieć. Za każde przyjęte pytanie, słuchacze dostawali $2.
Na farmie w południowej części stanu Nowy Jork można zapłacić $75 za godzinną sesje z krową "terapeutką".
W USA nadal 18 Stanów ma absolutny zakaz posiadania i uprawiania marihuany. Jednak tam gdzie jest ona legalna, możemy ją zamówić tak jak jedzenie z dostawą.
W latach 80 w USA, najlepszym sposobem na znalezienie porwanych dzieci, były ich fotografie na kartonach z mlekiem.
Dzisiejszy wygląd flagi stworzył Bob Heft jako projekt szkolny w liceum za który dostał ledwo 4-
W roku 1992, czyli na 10 lat przed wyeliminowaniem choroby zdiagnozowano 2237 zachorowań. Do początku lipca tego roku zdiagnozowano już ponad 1000 zachorowań.
Każdego roku wykreślał 10% zysków z myślą, że duża część z nich została zjedzona przez szczury, lub zniszczona przez wilgoć.
To gra wymyślona 2000 lat przed naszą erą przez Olmeków. Polegała na wbiciu przez obręcz 4 kilogramowej piłki używając wyłącznie łokci, kolan i bioder.