Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

McKamey Manor jest to dom strachów położony w San Diego. Kalifornijska posiadłość

McKamey Manor jest to dom strachów położony w San Diego. Kalifornijska posiadłość w środku przypomina lokacje z horrorów. Obdrapane ściany, kafelki, po których spływa sztuczna krew, brudne podłogi z pełzającymi po nich wężami - takie widoki czekają na amatorów mocnych wrażeń, którzy spróbują przetrwać to małe piekło. Lista oczekujących na wejście do McKamey wynosi ponad 20 tysięcy osób.

Dom ten czynny jest właściwie przez cały rok. W jednej „wycieczce” mogą brać udział maksymalnie dwie osoby, które ukończyły 21. rok życia i nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Celem dla śmiałków jest przejście przez wszystkie cztery pomieszczenia. Każde jest jeszcze gorsze od poprzedniego.

Pokoje nie tylko zostały wypełnione po brzegi zakrwawionymi rekwizytami, ale i zadaniami dla „zwiedzających”. Do tych ostatnich należy między innymi wkładanie głowy do klatki pełnej węży, spożywanie surowych jajek czy kąpiel w sztucznej krwi. Nie brakuje także momentów, w których goście zostają związani i zamknięci w czymś, co przypomina zamrażalnik z jakiego chwilę wcześniej wyciągnięto ludzkie zwłoki.

Russ McKamey, który prowadzi posiadłość dokłada wszelkich starań, aby żadna wizyta gości w ich domu nie była taka sama. Planują oni także co roku zmieniać wystrój wnętrz, aby ci, którzy już raz spróbowali swych sił i polegli mogli raz jeszcze wcielić się w najprawdziwszych bohaterów kina grozy.
Jeszcze nikomu nie udało się dotrwać do końca „zwiedzania”.
Zobacz następny

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…