Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Poczekalnia

poczekalnia
W styczniu 1936 roku egiptolog Walter Bryan Emery odkrył w Sakkarze mastabę Sabu, w której znajdował się pewien tajemniczy przedmiot. Obiekt ten ma 61 cm średnicy oraz 10 cm wysokości. Dysk składa się z płaskiej misy o okrągłym dnie z trzema delikatnie rzeźbionymi, zaokrąglonymi płatami umiejscowionym co 120 stopni. W środkowej części dysku znajduje się coś na kształt niewielkiej rury. W miejscach wygięcia płatów dysku, na jego obwodzie znajduje się pierścień okrągłego przekroju o średnicy ok. 1 cm. Do dziś nie wiadomo jakie było przeznaczenie tego obiektu. Niektórzy spekulują, że była to tylko misa lub waza na kwiaty, zaś inni że element jakiegoś zaawansowanego urządzenia.
poczekalnia
Do czego zdolna jest kobieta, by wzbudzić zachwyt w męskim gronie i zazdrość wśród kobiet? Historia pokazuje, że nie istnieją rzeczy, których płeć, zwana piękną, nie byłaby w stanie zrobić, jeśli jej uroda mogłaby na tym zyskać. Oto kilka morderczych mód, których ofiarą padły kobiety i nie tylko.
poczekalnia
Tej firmy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, mimo że już nie jest tak popularna jak przed laty, nadal ma wielu fanów. Cofnijmy się w czasie żeby przypomnieć sobie jak wyglądały koleje losu Atari i jak burzliwą ta firma ma historię.