Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

demotywak89

Zamieszcza fakty od: 29 września 2023 - 22:10
Ostatnio: 7 kwietnia 2024 - 13:25
  • Faktów na głównej: 6 z 19
  • Punktów za fakty: 109
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
Generał Marek Papała został zastrzelony na parkingu przed swoim domem w nocy 25 czerwca 1998 r. Sprawców nie wykryto do dziś
zarchiwizowany
Jej niemego wołania o pomoc nie usłyszał nikt. 25-letnia Liza została zaatakowana w samym centrum Warszawy. Czy prawo w Polsce kiedyś się zmieni?
Łatwo gloryfikujemy gangsterów. Jednak szybko zapominamy o tym, jak łamali ludziom życie.
Ireneusz Sekuła był polskim politykiem i wicepremierem w rządzie Mieczysława Rakowskiego. Zyskał wątpliwą sławę jako aferzysta trzeciej Rzeczypospolitej, będąc powiązanym z gangsterami z mafii pruszkowskiej. Jego kontrowersyjna działalność i powiązania z przestępczymi środowiskami budziły liczne kontrowersje.
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie kryje wiele tajemnic związanych z historią i funkcją, jaką pełnił w czasach PRL. Jego budowa była często kontrowersyjna, a niektórzy spekulują na temat ukrytych pomieszczeń czy nieznanych aspektów związanych z czasami zimnej wojny.
zarchiwizowany
Do zwalczania "mutantów" zaangażowano znaczne siły policji i prokuratury, a priorytetem było aresztowanie sprawców i osądzenie ich zgodnie z prawem. W trakcie intensywnego wielomiesięcznego śledztwa udało się dopaść większość członków grupy, jednak na wolności pozostawali jeszcze dwaj osoby: Robert Cieślak oraz Białorusin Igor Pikus.
poczekalnia
Sanitariusze i lekarze brali udział w sprzedawaniu informacji o zgonach zakładom pogrzebowym lub wręcz zabijali pacjentów.
zarchiwizowany
To była zbrodnia dokładnie zaplanowana. Robert K oraz jego kolega Daniel S. przyszli do przedszkola na Woli. Przez domofon Robert K. poprosił chłopca. Przedszkolanka poznała go po głosie i wydała mu chłopca. Chwilę później mężczyźni poszli nad Wisłę i wrzucili go do lodowatej wody na raz, dwa, trzy.
zarchiwizowany
Oni do końca wypełnili rotę ślubowania: „…strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia”.
zarchiwizowany
Patryk Vega, jako młody reżyser mógł wejść do Komendy Stołecznej Policji, gdzie dokumentował pracę Wydziału Zabójstw.