Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

kobiasz24

Zamieszcza fakty od: 10 marca 2015 - 20:42
Ostatnio: 30 kwietnia 2020 - 11:56
  • Faktów na głównej: 25 z 127
  • Punktów za fakty: 749
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
 
Na olimpiadzie w Berlinie w 1936 r. w konkursie kobiet skoku wzwyż hitlerowcy wystawili... mężczyznę. Ku uciesze wszystkich w tamtym konkursie został pokonany przez 5 pań. Prawda wyszła na jaw nieco później…
Czasem mrożą krew w żyłach ze względu na sam wygląd, z innymi wiążą się makabryczne historie i mroczne tradycje. Poznajcie najbardziej przerażające miejsca na świecie!
Mówiąc o zdrowiu przeważnie mamy na myśli dolegliwości fizyczne. A co, gdy choroba atakuje nasz umysł? Przed wami dziesięć strasznych zaburzeń psychicznych.
W latach 1939-45 na terenie III Rzeszy i państw okupowanych znajdowało się ok. 9 tys. obozów i podobozów. Przed wami najgorsze, najbardziej śmiercionośne niemieckie obozy zagłady.
Znajdująca się w Boliwii, w rejonie Yungas co roku zabiera życie od 200 do 300 osób. Ze względu na swoją zabójczą istotę, określana jest ‘Drogą Śmierci’. Dodatkową ciekawostką jest fakt iż liczy sobie zaledwie 65 km długości…
Praca biurowa, fizyczna, a może umysłowa? Przedstawiamy listę najbardziej niebezpiecznych profesji na świecie.
Tsunami to fala oceaniczna wywołana podwodnym trzęsieniem ziemi, wybuchem wulkanu, osuwiskiem ziemi lub dzieleniem się lodowców. Tsunami to żywioł, nad którym człowiek nie potrafi zapanować. Sprawdź, które tsunami w historii były najbardziej śmiercionośne.
Setki ofiar i narodowe tragedie. Katastrofy lotnicze, mimo nowoczesnych systemów zabezpieczeń, od lat zbierają śmiertelne żniwo. Przed wami dziesięć najgorszych katastrof lotniczych!
Stare polskie powiedzenie mówi "Gość w dom, Bóg w dom". Czy aby na pewno? Biorąc pod uwagę stworzenia, które "zaszczycają" nas swoją obecnością, można mieć wątpliwości, co do prawdziwości tego staropolskiego sformułowania.
Największe i najgroźniejsze sekty na świecie, właściwie nie pokazują publicznie swojego istnienia. Jednak ich działanie sprawia, że stajesz się ich „fanem”. Przed sektami przestrzegają nas właściwie wszyscy od racjonalistów po członków innych sekt apokaliptycznych, którzy oczywiście, we własnym mniemaniu, żadną sektą nie są.