Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

marcinpyc

Zamieszcza fakty od: 10 kwietnia 2016 - 14:20
Ostatnio: 22 lutego 2021 - 16:44
  • Faktów na głównej: 10 z 52
  • Punktów za fakty: 237
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
"Jurassic World" niebawem na ekranach kin! W międzyczasie sprawdźmy jak wiernie zostały zaprezentowane dinozaury w oryginalnym "Jurajskim Parku" z 1993 roku. Zapraszam!
Gwiezdne Wojny jak i wiele innych fikcyjnych uniwersów inspirują się, w wielu aspektach, prawdziwymi zdarzeniami. Sprawdźmy jakimi dokładnie!
Świat Tamriel wielokrotnie inspiruje się prawdziwą historią. Przyjrzyjmy się tym inspiracjom historycznym bliżej!
Dzień Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt w Stanach Zjednoczonych. W tym odcinku przybliżamy Wam jego historię oraz pokazujemy jak wyglądają obchody tego święta. Zapraszam!
JFK był prezydentem Stanów Zjednoczonych jedynie przez niecałe trzy lata. Mimo tego udało mu się na stałe zapisać w pamięci potomnych. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam jego życiorys.
Krótki film opisujący historię jak i fenomen kulturowy futbolu amerykańskiego w ciekawej formie. Zapraszam!
Gladiatorzy jednoznacznie kojarzą nam się ze Starożytnym Rzymem. W tym odcinku postaram się przybliżyć wam ich historię!
Dywizjon 303 to już prawdziwa legenda. Posłuchajcie o naszych drugowojennych asach przestworzy.
Wielka Smuta i Dymitriady miały ogromny wpływ na historię Rosji. Jest to zarazem okres kiedy to Polakom udało się zająć Moskwę i napsuć krwi Rosjanom. W dzisiejszym odcinku Innej Historii w ekspresowym tempie postaram się przybliżyć wam te wydarzenia.
Gra o Tron powróci na nasze ekrany już w najbliższych dniach. Z tej okazji postanowiłem przyjrzeć się inspiracjom historycznym G. R. R. Martina które wykorzystał przy tworzeniu swojego uniwersum.

1