Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

marcinpyc

Zamieszcza fakty od: 10 kwietnia 2016 - 14:20
Ostatnio: 17 grudnia 2018 - 23:20
  • Faktów na głównej: 10 z 50
  • Punktów za fakty: 138
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
"Jurassic World" niebawem na ekranach kin! W międzyczasie sprawdźmy jak wiernie zostały zaprezentowane dinozaury w oryginalnym "Jurajskim Parku" z 1993 roku. Zapraszam!
zarchiwizowany
II Wojna Światowa jest niezwykle popularnym tematem w świecie kina. W dzisiejszym odcinku Innej historii przedstawiam Wam 5, moim zdaniem, najlepszych filmów o tych dramatycznych zdarzeniach.
zarchiwizowany
Jak kultowy film Zacka Snydera radzi sobie z prawdą historyczną? Odpowiedź w materiale!
zarchiwizowany
Korona Królów, nowy serial produkcji TVP, który miał premierę na początku tego miesiąca. Sprawdźmy jak radzi on sobie z polską historią.
Gwiezdne Wojny jak i wiele innych fikcyjnych uniwersów inspirują się, w wielu aspektach, prawdziwymi zdarzeniami. Sprawdźmy jakimi dokładnie!
Świat Tamriel wielokrotnie inspiruje się prawdziwą historią. Przyjrzyjmy się tym inspiracjom historycznym bliżej!
zarchiwizowany
Bliższe spojrzenie na historię Starożytnego Egiptu, który przedstawiony nam będzie w nadchodzącej grze Assassin's Creed
zarchiwizowany
Film w którym opisane są wizje przyszłości z przeszłości. Przekrojowo omówiony temat, od Starożytności, po lata 70 XX wieku.
zarchiwizowany
Disney jest dla ogromnej grupy ludzi ucieczką w świat dzieciństwa. Czy wiedzieliście jednak, że Disney'owski zamek istnieje naprawdę? Zapraszam do obejrzenia filmu w którym opowiadam o historycznym pierwowzorze zamku Disney'a.
zarchiwizowany
Czy wiedzieliście o tym, że starożytni Egipcjanie myśleli, że za ból zębów były odpowiedzialne zębne czerwie? O tym i o innych ciekawostkach związanych z myciem zębów dowiecie się z tego filmu.