Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

marcinpyc

Zamieszcza fakty od: 10 kwietnia 2016 - 14:20
Ostatnio: 22 czerwca 2018 - 23:16
  • Faktów na głównej: 10 z 46
  • Punktów za fakty: 136
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
 
"Jurassic World" niebawem na ekranach kin! W międzyczasie sprawdźmy jak wiernie zostały zaprezentowane dinozaury w oryginalnym "Jurajskim Parku" z 1993 roku. Zapraszam!
poczekalnia
God of War. Recenzja historyczna w drodze, a tymczasem zapraszam do obejrzenia materiału o mitologii nordyckiej oraz o tym jak została ona przedstawiona w grze God of War.
poczekalnia
Film o nieścisłościach historycznych w przedstawieniu kultury Majów oraz Azteków w filmie "Apocalypto".
zarchiwizowany
II Wojna Światowa jest niezwykle popularnym tematem w świecie kina. W dzisiejszym odcinku Innej historii przedstawiam Wam 5, moim zdaniem, najlepszych filmów o tych dramatycznych zdarzeniach.
zarchiwizowany
Jak kultowy film Zacka Snydera radzi sobie z prawdą historyczną? Odpowiedź w materiale!
zarchiwizowany
Korona Królów, nowy serial produkcji TVP, który miał premierę na początku tego miesiąca. Sprawdźmy jak radzi on sobie z polską historią.
poczekalnia
Charles Dickens autor "Opowieści Wigilijnej" która nie przestaje fascynować kolejnych pokoleń i była ekranizowana dziesiątki razy. W dzisiejszym odcinku Innej Historii przyjrzymy się właśnie "Opowieści Wigilijnej" oraz jej autorowi. Zapraszam!
Gwiezdne Wojny jak i wiele innych fikcyjnych uniwersów inspirują się, w wielu aspektach, prawdziwymi zdarzeniami. Sprawdźmy jakimi dokładnie!
poczekalnia
Krucjaty stanowią bardzo ważny epizod w historii Średniowiecza. Zobaczmy jak z tym trudnym tematem poradził sobie Ridley Scott w filmie "Królestwo Niebieskie".
Świat Tamriel wielokrotnie inspiruje się prawdziwą historią. Przyjrzyjmy się tym inspiracjom historycznym bliżej!